Menu

Prowansja w szamponie. Morela i olej migdałowy od Garnier

Produkty firmy Garnier z serii Ultra Doux Sekrety Prowansji mają bazować na naturalnych ekstraktach i subtelnie pachnących olejkach eterycznych pozyskanych z regionów francuskiej Prowansji.

garnier-z-serii-ultra-doux-sekrety-prowansjiTak powstał szampon o urzekającym zapachu, zawierającym drogocenne olejki o silnych właściwościach nawilżających i odżywczych (olej z pestek moreli i olej ze słodkich migdałów).

Jakie właściwości ma Garnier Ultra Doux Szampon do włosów — morela z Rousillon i olejek migdałowy? Jak sprawdza się na włosach? Czy jest wydajny? Przeczytaj poniższą recenzję.

Szampon Garnier Ultra Doux morela i olejek migdałowy zamknięty jest w estetycznej butelce w kolorze morelowym. Ma pojemność 250 ml i jest gęstym, wydajnym produktem, który bardzo dobrze się pieni i zachwyca świeżym zapachem, który czuć na włosach długo po umyciu.

Jego zadanie to nieść nawilżenie i odżywienie włosom słabym, przesuszonym, pozbawionym blasku i miękkości. Będzie idealnym kosmetykiem zarówno na lato, kiedy silne słońce może wysuszyć kosmyki, jak i na zimę, gdy włosy bywają wysuszane przez suche powietrze z grzejników. Szampon dobrze się pieni i bardzo przyjemnie myje się nim włosy, ponieważ delikatna piana ma ujmująco delikatny i świeży zapach. Szampon Garnier Ultra Doux morela i olejek migdałowy pozostawia włosy sprężyste, miękkie i lśniące, sprawia, że lepiej się rozczesują i łatwo jest je ułożyć. Zyskują nawilżenie i blask, są miłe w dotyku. Dzieje się tak dzięki zawartości naturalnych olejków. Olej migdałowy jest znany ze swych właściwości odżywczych i nawilżających włosy. Jest on przy tym delikatny i łagodnie pielęgnuje skórę głowy. Olej z pestek moreli ma właściwości nawilżające, odżywiające i zmiękczające włosy. Olejek ze słodkich migdałów i olej z moreli mogą używać nie tylko panie, które mają wyjątkowo zniszczone i przesuszające się włosy. Szampon Garnier Ultra Doux morela i olejek migdałowy odnajdzie się również na włosach normalnych i przetłuszczających się, których końce mają tendencję do wysuszania się, utraty blasku i sprężystości.

Szampon Garnier Ultra Doux morela i olejek migdałowy ma wyjątkowo delikatną formułę, nie jest jednak pozbawiony SLS, czyli komedogennych substancji sztucznego pochodzenia, mogących zakłócać pracę gruczołów na powierzchni skóry głowy.